wrzesień 2023/24

W ramach programu "Laboratoria Przyszłości" we wrześniu w naszej szkole odbyły się fascynujące zajęcia w pracowni kulinarnej. Uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności kulinarne, uczestnicząc w pieczeniu tradycyjnych racuszków. Poprzez praktyczne doświadczenie zdobywali wiedzę na temat składników, technik pieczenia oraz roli poszczególnych elementów w procesie kulinarnej sztuki.

Dodatkowo, uczestnicy zajęć mieli możliwość przygotowania świeżej sałatki, co pozwoliło im zgłębić tajniki zdrowego odżywiania oraz kreatywnego komponowania smaków. Ćwiczenia te nie tylko rozwijały umiejętności kulinarne, ale także edukowały o znaczeniu zrównoważonego odżywiania.

W trakcie zajęć z pracowni przyrodnika, uczniowie mieli okazję korzystać z różnorodnych przyrządów, które pomagały im eksplorować i zrozumieć zjawiska przyrodnicze. Dzięki praktycznym doświadczeniom z zakresu nauki przyrodniczej, uczestnicy zdobywali wiedzę, która wzbogacała ich zrozumienie otaczającego świata.

Zajęcia w ramach "Laboratoriów Przyszłości" nie tylko dostarczyły uczniom niezapomnianych doświadczeń, ale również skutecznie integrowały edukację praktyczną z teorią, zachęcając do aktywnego uczestnictwa i rozwijania różnorodnych umiejętności.


Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności