Dzień Dziecka z Psim Patrolem

„Kiedy śmieje się dziecko,
śmieje się cały świat”
 
             1 czerwca Dzień Dziecka rozpoczął się w naszej szkole od rozdania nagród uczniom kl. 0-2, za udział w programie edukacyjnym  Bohaterowie Załogi Fast 112.  Tego dnia było mnóstwo niespodzianek, rozgrywki sportowe, zabawy ruchowe, piknik oraz słodka niespodzianka od Rady Rodziców. Wiele radości uczniom sprawiła wizytaanimatorów Magic Show - Duo Paulo, którzy dzieciom zapewnili wiele atrakcji: występy iluzjonisty, zabawy taneczne, niebanalne konkursy i nagrody. Koniec zabawy został urozmaicony wizytą postaci z bajki pt. ,,Psi Patrol”- Chese. Po  aktywnej  zabawie, dzieci zostały zaproszone na piknik oraz odpoczynek  w ogrodzie przedszkolnym.
Klasy trzecie, spędziły ten uroczy dzień grillując na podwórkach swoich wychowawców. Atrakcji także nie brakowało, poza grillowaniem,  rozgrywkami sportowymi, zabawami tanecznymi, zabawami z chustą animacyjną było: biesiadowanie przy gitarze, wspólne śpiewy oraz pożegnania swoich wychowawców.
Dzieci po dniu pełnym wrażeń z radością żegnały się z nauczycielkami, dziękując mówili, że nie mogą doczekać się Dnia Dziecka za rok.
Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności