Wycieczka do Łeby

   W czwartek 17 czerwca uczniowie klasy 5a, 5b oraz 6b z opiekunami odwiedzili Park Dinozaurów w Nowęcinie koło Łeby.   Spacerując po terenie parku uczestnicy na własne oczy zobaczyli prehistoryczne gady, a do tego modele dinozaurów były w skali 1:1. Ale to nie wszystko. Uczniowie dowiedzieli się jak żyli ludzie pierwotni, mogli  przejechać się pojazdem Flinstonów  oraz  zobaczyć wnętrze statku pirackiego.  Na pływających tratwach w parku umieszczono wszystkie latarnie morskie polskiego wybrzeża.  Do tego w Mini zoo królowały lamy i daniele.  Było też jeszcze wiele innych atrakcji.  Ogromnym powodzeniem cieszyły się zjeżdżalnie wodne oraz Koło Młyńskie - z którego rozpościerała się panorama na całą Łebę, morze oraz wydmy. Wiele śmiechu sprawiło szukanie wyjścia  w Labiryncie Luster.  Niesamowity był  Zamek Strachu. Przechodząc przez niego po ciemku - nie wiadomo było kiedy zza rogu wyłoni się jakaś straszna postać czy usłyszymy  mrożące krew w  żyłach  głosy. Na koniec  wszyscy obejrzeli film w kinie 7D. Dzięki specjalnym okularom i efektom specjalnym - można było poczuć się jak na prawdziwym rollercoasterze. 
   Zaplanowany czas pobytu w Parku Dinozaurów szybko minął. Wszyscy stwierdzili, że można by tu spędzić cały dzień.  Na wycieczkowiczów tego dnia czekał jeszcze spacer po plaży w Łebie. Pogoda była przepiękna  i  nad morzem poczuliśmy już wakacyjny klimat. 
Ostatnim punktem programu była wizyta w Mc Donalds w Lęborku.
   To był udany dzień. Uczniowie zadowoleni wrócili do Lini, stwierdzając, że  chętnie pojechaliby jeszcze na kolejną wycieczkę.
 
Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności