WOŚP 2022

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz kolejny w gminie Linia z inicjatywy Wolontariuszy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lini. Po raz kolejny pobiliśmy rekord wpłat!!!
Wszystko "zagrało". Wolontariusze pomimo wietrznej pogody, zbierali pieniądze w Liniprzy wsparciu opiekunów i nauczycieli Pani Wandy Barembruch, Wiolety Hewelt, Alicji Nowak. W kwestę włączyli się ochoczo wolontariusze ze szkoły w Strzepczu pod opieką Pani Nikolety Gesek i szkoły w Niepoczołowicach pod opieką P. Izabeli Szymlek. Dziękujemy!
DzieciaczkiwŻłobku Promyczek również pobiły swój rekord wpłat. Na rzecz WOŚP zbierało przedszkole, a także uczniowie z klas 0-IV.
W akcję promocyjną oraz organizację finału włączył się Gminny Dom Kultury w Lini. Dziękujemy Pani Dyrektor Kamili Soroko zapomoc w organizacji i wsparcie inicjatywy.
Na hali sportowej w Lini odbył się turniej halowej piłki nożnej. 11drużyn rywalizowało w 3 kategoriach wiekowych, a cały dochód z rozgrywek został przeznaczony na WOŚP. Dziękujemy Panu Rafałowi Bronk za zorganizowanie turnieju.
Podziękowania składamy również rodzicom zaangażowanych w akcję, opiekunom wolontariuszy i komisji liczącej pieniądze.
Finał WOŚP cieszył się niezwykłym powodzeniem wśród mieszkańców, którzy ochoczo wspierali ogólnopolską inicjatywę podczas kwesty oraz wpłacając na e-skarbonkę sztabu.
Dzięki patrolowi policji czuliśmy się naprawdę bezpiecznie.
Wolontariusze, rodzice, nauczyciele, mieszkańcy- dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!! Wspólnie zrobiliśmy wielką rzecz tym razem dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zebrana kwota deklarowana to 10 195,75 zł + 1190,00 zł z e-skarbonki. RAZEM 11 385,75 zł.
 
Szef Sztabu Joanna Korzistka i Opiekun SKW Anetta Tessmer
 
Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności