Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz kolejny w naszej gminie. Kwota zebrana przez nasz sztab przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Po raz kolejny pobiliśmy rekord wpłat. Nie spodziewaliśmy się tego w sytuacji pandemii.
Wszystko "zagrało". Wolontariusze dziękujemy, byliście świetni. Pomimo chłodu, zbieraliście pieniądze w Lini, Niepoczołowicach i Kętrzynie przy wsparciu waszych opiekunów i nauczycieli Pani Ewy Bigus, Iwony Olszewskiej i Teresy Hirsz. W kwestę włączyli się ochoczo wolontariusze ze Szkoły w Strzepczu pod opieką Pani NikoletyGesek. Dziękujemy!
Dzieciaczkiw Żłobku Promyczek również pobiły swój rekord wpłat. Na rzecz WOŚP zbierało przedszkole, a także uczniowie z klas I-III.
W akcję promocyjną oraz organizację finału włączył się Gminny Dom Kultury w Lini. Dziękujemy Pani Dyrektor Kamili Soroko za liczne gadżety przeznaczone na licytację, pomoc w organizacji i wsparcie inicjatywy.
W hali sportowej w Lini odbył się turniej halowej piłki nożnej. 8 drużyn rywalizowało w 2 kategoriach wiekowych, a cały dochód z rozgrywek został przeznaczony na WOŚP.
Dziękujemy Panu Rafałowi Bronk i klasie 6a realizującej projekt społeczny #UNICEF#TOdziałaMY, którzy zorganizowali loterię, sprzedaż ciast a zysk przeznaczony został na WOŚP. Podziękowania składamy również rodzicom zaangażowanych w akcję oraz opiekunom wolontariuszy, komisji liczącej pieniądze z Panią Lucyną Labudda na czele.
Finał WOŚP cieszył się niezwykłym powodzeniem wśród mieszkańców, którzy ochoczo wspierali ogólnopolską inicjatywę podczas kwesty oraz wpłacając na e-skarbonkę sztabu.
Dzięki patrolowi policji czuliśmy się naprawdę bezpiecznie.
Wolontariusze, rodzice, nauczyciele, mieszkańcy- dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!! Wspólnie zrobiliśmy wielką rzecz tym razem na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Nasza kwota deklarowana to 9545,08 zł + 1155,00 zł z e-skarbonki. RAZEM 10700,08 zł.

Szef Sztabu: Joanna Korzistka, Koordynatorka SKW: Anetta Tessmer
Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności