ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W piątek 06.11.2020r. w naszej szkole odbyło się Ślubowanie klas pierwszych.
Uroczystość przejdzie do historii, ponieważ po raz  pierwszy odbyła się bez udziału rodziców i gości. Wzięli w niej udział jedynie uczniowie klas pierwszych, pani Dyrektor Barbara Klebba, wychowawczynie –pani Hanna Wetta i pani Elżbieta Grzenkowitz oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką pana Rafała Bronk.
 Pani Dyrektor skierowała do uczniów ciepłe i miłe słowa, życząc im sukcesów w nauce oraz dotrzymania obietnic, jakie złożą podczas ślubowania.
Uczniowie klas Ia i Ib zaprezentowali bogatą część artystyczną, a następnie złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły. Pani Dyrektor dokonała Pasowania na uczniów - w ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Leonida Teligi w Lini.
Ukoronowaniem Pasowania na uczniów było wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków. Od swoich rodziców dzieci otrzymały pióra z wygrawerowanym imieniem, książkę oraz ołówki pełne słodkości. Rada Rodziców przygotowała list z życzeniami oraz zasponsorowała wyjazd do kina. O pierwszakach pamiętała również Pani Wójt, która przekazała im torebki pełne upominków, wśród których m.in. były pendrive.
 
WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !
 
Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności