Gminne Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

           29 marca 2023 r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. 

W etapie tym uczestniczyło 30 uczniów w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego tj. w młodszej grupie wiekowej Ksawier Jeliński i Paulina Wrońska z kl. IV a, natomiast w grupie klas V-VIII – Barbara Walkusz z kl. V a oraz Zuzanna Kierznikowicz z kl. V b
Konkurs przebiegał w formie testu pisemnego, składającego się z pytań zamkniętych dla grupy I oraz zamkniętych i otwartych dla II grupy wiekowej. 5 uczestników, którzy uzyskali największą liczbę punktów w eliminacjach pisemnych zakwalifikowali się do eliminacji ustnych. Każdy z tych zawodników losował zestaw, składający się z trzech pytań otwartych. Do tego etapu z naszej szkoły dostał się Ksawier oraz Paulina.  
Ksawier Jeliński zajął I miejsce w gminie i zdobył voucher w wysokości 400 zł., zaś pozostali uczestnicy również otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody. Uczniowie wrócili z turnieju bardzo zadowoleni i pełni entuzjazmu.

GRATULUJEMY!   Ksawierowi, życzymy sukcesu na eliminacjach powiatowych.
 

Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności