Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka na sportowo pod hasłem:
 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (Janusz Korczak)
 
Co się u nas działo? Działo się dużo! Na początek godzinka z wychowawcą na wesoło, podczas której uczniowie wraz z wychowawcą obejrzeli prezentacje uczniów, którzy wzięli udział w konkursie „Mam talent”. Każda klasa bawiła się w a’la podchody gdzie jednocześnie uczniowie rywalizowali ze sobą i poznawali strukturę całej szkoły. Dowiedzieli się min. jakiego wzrostu jest Pan Zdzisław Konkel, jakie rośliny rosną wokół szkoły oraz ile szafek uczniowskich jest w budynku. Mogli wykazać się twórczością literacką podczas tworzenia krótkich wierszyków o swoich wychowawcach.
Na orliku również wiele się działo w trakcie licznych konkurencji sportowych takich jak: bieg z jajkiem na łyżce, lanie wody kubkiem do butelki 5 litrowej, bieg w workach, rzut beretem do celu, wyścig w spodniach wieloosobowych.
Nie mogło zabraknąć pysznych grillowanych kiełbasek, które dzieci zajadały podczas pikniku przed szkołą, gdzie również malowały kredą i częstowały się sokami i słodkościami zafundowanymi przez Radę Rodziców.
            Na koniec nastąpiło podsumowanie różnych przedsięwzięć z roku szkolnego takich jak: konkursy szkolne i sportowe, Tydzień Wdzięczności, przedstawienie zwycięzców „Mam talent”.
Wszystkim dopisywał dobry humor, a pogoda sprzyjała do świętowania tegoż wyjątkowego dnia – DNIA DZIECKA.
Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności