BIEG DO MIODU

Stowarzyszenie Edukacyjne „PSZCZÓŁKA” zaprasza do udziału w wydarzeniu sportowo- rekreacyjnym pod nazwą „BIEG do MIODU – VII Edycja 2021”. Ideą imprezy jest upamiętnienie krzewicieli tradycji pszczelarskiej i Miodu Pszczółkowskiego. Formuła jest dość szeroka, bo chodzi o rekreacyjne wykonanie aktywności: spacer, nordick walking, bieg, jazda na rowerze, jazda na rolkach na dystansie od 5 km do 32,195 km (lub większym jeśli ktoś się czuje na siłach) i przesłanie mapki (zrzut z ekranu z zegarka lub telefonu) na adres kontakt@stowrzyszenie-pszczolka.info . Termin realizacji wybranej formy ruchowej powinien nastąpić w okresie od 15.06 do 15.07.2021 r. a miejsce i lokalizację uczestnicy wybierają sami.
Zapisy odbywają się tutaj: https://elektronicznezapisy.pl/event/5797.html i trwają do 30.06.2021 r.
Do wyboru jest Pakiet podstawowy za 37,00 pln, który zawiera pamiątkowy medal, a w Pakiecie rozszerzonym (+25,00 pln) można dodać dobrej jakości techniczną koszulkę biegową (marka przetestowana w poprzednich edycjach) oraz jako nowość – wielofunkcyjną buffkę za 12,00 pln.
Kolejne informacje organizacyjne na: Profil FB - Stowarzyszenie Edukacyjne Pszczółka oraz stronie stowarzyszenia (www.stowarzyszenie-pszczolka.info).
 
plakat
Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności