BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ

W sobotę 3 listopada br. 32 uczniów naszej szkoły wzięło udział  w Indywidualnych Biegach Przełajowych
z okazji Święta Niepodległości
w lasku przy Stadionie Miejskim w Lęborku ( bieg wchodzący w skład cyklu „Grand- Prix”  Lęborka sezonu 2018/2019).
Zawodnicy mieli do pokonania w zależności od wieku dystans  700 m do 1400 m. Troje naszych uczniów uplasowało się w swoich kategoriach na miejscu czwartym – o krok od podium:   Mikołaj Janca kl. VIII b, Martyna Waldowska  i  Maksymilian Kierznikowicz z kl. VI a.
 Najlepszą zawodniczką z naszej szkoły została Weronika Dawidowska z kl. VIII a, która zajęła III miejsce  i  z rąk burmistrza miasta Lęborka – Witolda Namyślaka  otrzymała pamiątkowy medal, dyplom i nagrodę rzeczową (przenośny głośnik).
Ku naszej wielkiej radości wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki  z napisem „NIEPODLEGŁA POLSKA, STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”, które z dumą prezentowali po biegu.
W opiece podczas zawodów służyli pomocą: nauczyciel pani Teresa Hirsz oraz rodzice -pani  Anna Studzińska